Helista meile 526 2358 või saada kiri info@askandia.ee
RSS-voog Askandia Partnerid Rss Feed
ObjektTehingu tüüpMaakondLinnLinnaosaHindTubade arvÜldpindKrundi suurus

Teenused

Heale inimesele mõeldud teenused

Kui Sulle õun pähe kukub, siis võid kindel olla, et hakkab juhtuma midagi SUURT.

Isaac Newton ning Steve Jobs on sellele kõigele suurepäraseks kinnituseks. Lugedes suvel raamatut Steve Jobs’ist ning meenutades gümnaasiumiaegset uurimustööd Isaac Newtonist, kukkus kaudselt ka minule õun pähe ning me otsustasime perega rakendada oma pikaajalisi kogemusi kinnisvara valdkonnas kuna nägime, et suudame pakkuda paremat teenust.

Askandia Partnerid on asutatud 2011.a. suvel, sooviga muuta inimeste elu lihtsamaks ja õnnelikumaks. Läbi põhitegevuse, milleks on kinnisvara vahenduse ja nõustamise teenus ning pankade poolt aktsepteeritud eksperthinnangute vahendamine, muudame maailma pakkudes Sulle rohkem vaba aega ning paremat elu. Aitame Sul teha paremaid finantsilisi otsuseid, et hoida kokku Sinu aega ning vara. Pakume Sulle suuremat turvatunnet ning personaalse informatsiooni turvalisust.

 

Mida võiksid meilt oodata

Sobiva korteri, maja või krundi leidmine ei ole alati lihtsaimate ja kiireimate tegevuste killast. Pakutavate objektide vahel valimine, info hankimine turusektoris valitseva hinnataseme kohta, nõutavate juriidiliste toimingute läbiviimine nõuab süvenemist ja pühendumist ning võib kujuneda tüütult aeganõudvaks.

Sa ei pea tingimata teadma kõike kinnisvarast. Klient peab saama kinnisvarafirmast pädeva vastuse kõigile kinnisvaraalastele küsimustele. Kinnisvarafirma valik on oluline otsus, sest maakler peab suutma Sind professionaalselt nõustada kogu ostu-müügiprotsessi vältel. Kliendina pead tunnetama, et tagame Sulle usaldusväärse informatsiooni ja tegutseme Sinu poolt püstitatud eesmärkide kohaselt.

Tahame pakkuda sõbralikku, iga konkreetse kliendi vajadusi arvestavat, paindlikku ja usaldusväärset teenust. Aitame kogu protsessi läbi viia ja võtame enda kanda kogu tehingutega seonduva asjaajamise, tegutsedes diskreetselt oma kliendi parimates huvides.

Meie jaoks oled Sa nagu üks pereliige.

Head soovides,

Evely

 

Ettevõtetele ja professionaalidele mõeldud teenused

Askandia on sõltumatu kinnisvaranduse nõustamisfirmana seadnud eesmärgiks pakkuda oma klientidele terviklikku kinnisvara vahendamise ja nõustamise teenust. See annab meie klientidele laialdased võimalused teenida kinnisvaraturul head tootlust.

Otsime pidevalt huvitavaid kinnisvaraobjekte oma suurklientide jaoks. Samuti on meie kinnises portfellis igal ajal pakkumisi, mis võivad potentsiaalsetele investoritel huvi pakkuda. Seega tasub meie poole pöörduda nii olemasoleva kinnisvara müümiseks kui ka huvi korral soetada endala kinnisvara. Tegeleme peamiselt kommertskinnisvara sektoris, kuid oleme võimelised teostama ka suuremate elukondlike kinnisvaraobjektide oste-müüke. Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes suudame optimaalse ajaga teostada ka kõige keerukamaid kinnisvaraga seotud tehinguid.

Arvame, et meie kinnisvaranõustamise teenuse teeb unikaalseks meie võime pakkuda tehingitule, mida nõustame, vajadusel ka erinevaid finantseerimisvõimalusi. Antud teenus on võimalik tänu meie finantspartnerite toele.

Kinnisvara omandamise teenused

Meie meeskond analüüsib igal kuul erinevaid kommertskinnisvara projekte ning tunneme kohalikku turgu hästi. Kui soovite leida oma investeerimisfirma või fondi jaoks häid kinnisvaraobjekte siis saame teid aidata järgmiste teenustega:

 • Anname kliendile ülevaate huvipakkuva kinnisvarasektori viimastest arengutest
 • Leiame turul hetkel pakutavad kliendi kriteeriumidele vastavad parimad objektid
 • Nõustame kinnisvaratehingu struktuuri ja tingimuste läbirääkimistel
 • Aitame kinnisvaratehingu finantseerimise korraldamisel
 • Nõustame kinnisvaratehingu järgselt objekti üleandmist ja sellega kaasnevaid protsesse

Kinnisvara müümise teenused

Üldjuhul müüakse kommertskinnisvara siis kui nähakse, et selle väärtuse kasvupotentsiaal on ammendumas või leitakse turult veelgi atraktiivsemaid objekte, mida osta. Keerukamatel aegadel üritatakse kinnisvara realiseerides parandada oma kapitalistruktuuri ning vähendada kohustusi panga ees.

Kinnisvara on kõige raskem müüa negatiivse või väheneva majanduskasvu tingimustes, sest investorid muutuvad konservatiivsemaks. Samas, näeme tihti kõrvalt, et isegi soodsa majanduskeskkonna tingimustes ei suuda paljud omanikud oma kinnisvara müües saavutada optimaalset hinda. Seda peamiselt seetõttu, et puudu jääb kogemustest, turu tundmisest ning teadmistest.

Omades antud sektoris pikaajalist kogemust saame aidata oma klientidel edukalt oma kinnisvarainvesteeringutest väljuda. Meie kinnisvara müümise teenused on järgmised:

 • Kinnisvaraobjekti analüüs, hinnaindikatsiooni leidmine ning müügistrateegia väljatöötamine
 • Nõustame klienti, mis ajahetkel kinnisvara müüa, kuidas ja kellele seda müügiks pakkuda
 • Müügimaterjalide ettevalmistamine, professionaalselt koostatud müügiprospekt tekitab potentsiaalsetes investorites esmase huvi objektiga tutvuda
 • Kogu müügiprotsessi käigus anname jooksvalt infot müügiprotsessi seisust
 • Nõustame klienti ostu-müügi läbirääkimistel tehingu tingimuste ja struktuuri kokkuleppimiseks
 • Nõustame klienti tehingu sõlmimisel ja müügijärgsete toimingute teostamisel

Kinnisvaraportfelli analüüs ja juhtimine

Paljud investorid sõltuvad oma kinnisvaraportfelli pakutavast kassavoost ja väärtusekasvust, et saavutada oma finantseesmärke. Samas mõnede kinnisvaraobjektide väärtus kas ei kasva või pakub turu keskmisest märgatavalt madalamat tootlust.

Enamiku kinnisvarainvestorite eesmärgiks on omada portfelli, mis pakub turu keskmisest ja inflatsioonist kõrgemat tootlust. Meie meeskond nõustab oma kliente analüüsides nende olemasolevat kinnisvaraportfelli ning vajadusel leiame lahendused kuidas selle väärtust paremini kasvatada.

Meie teenused portfelli analüüsi ja juhtimise osas on:

 • Objekti asukoha ja piirkonna arenguperspektiivide analüüs
 • Objekti ostujärgse kapitalikasvu arvutus ning hinnang tulevase kapitalikasvu osas
 • Olemasoleva rendivoo kvaliteedi ja kinnisvara juhtimise efektiivsuse analüüs
 • Hinnangud, milliseid objekte portfellis hoida/arendada ning mida müüa
 • Hinnangud, millistesse kinnisvara sektoritesse on perspektiivikas investeerida
 • Kinnisvaraportfelli juhtimine ja arendamine, et maksimeerida rendivoogu ja tõsta portfelli väärtust

Alustame koostööd!

Sinu Askandia

Jaga oma sõpradega:
 • Facebook
 • Twitter
 • email
 • LinkedIn
 • RSS